685PGM035Q datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    685PGM035Q
  • Производитель
    Illinois Capacitor
  • Описание
    Illinois Capacitor 685PGM035Q Mfr Package Description: 7 mmH RADIAL LEADED, CAN Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes Terminal Finish: NOT SPECIFIED Mounting Feature: THROUGH HOLE MOUNT Manufacturer Series: PGM Operating Temperature-Max: 105 Cel Operating Temperature-Min: -55 Cel Capacitance: 6.8 uF Package Shape: CYLINDRICAL PACKAGE Capacitor Type: NON SOLID Terminal Shape: WIRE Negative Tolerance: 10 % Positive Tolerance: 30 % Rated DC Voltage (URdc): 35 V ESR: 29.25ohm Polarity: POLARIZED Tan Delta: 0.12 Ripple Current: 30mA Leakage Current: 3uA